YDS, ne yazık ki bireysel bir çalışma ile başarı elde edilebilecek bir sınav değildir. Başarı elde etmek için iyi derecede bir İngilizce ile birlikte teknik ve taktik biliyor olmak da gerekir.


Just English’te YDS programı, alanında uzman ve yalnızca YDS eğitimi veren akademik kadro tarafından hazırlanır. Sınav tekniğine alışmanız, sınav esnasında kaygılanmamanız adına tamamen sınav formatına uygun sınavlar, sınava yönelik aktiviteler, verilen materyaller ile eğitiminiz desteklenir.

YDS formatının sürekli olarak takipçisi olan eğitmenlerimizden almış olduğunuz eğitim sonunda sınavın tüm teknik ve taktiklerini, sınavda karşınıza çıkabilecek tüm kelimeleri, gerekli gramer konularını öğrenmiş olursunuz. Just English, Türkiye’de yabancı dil eğitimi veren eğitim kurumları içinde en fazla ders saatini veren tek kurumdur, Eğitmen kadrosunun tamamı akademik unvana, aynı zamanda formasyon sahibi kişilerden oluşur, Just English’te YDS eğitimlerini anadili İngilizce olan ve yalnız YDS alanında uzman olan eğitmenlerden alırsınız, Just English’te eğitiminiz zengin materyallerle destelenir, Just English, başarısını üst üste aldığı başarı ödülleri ile kanıtlamış bir kurumdur.

Just English Dil Okulları başarı garantisi vermektedir. Just English’in en önemli referansı öğrencileridir ve kurumumuzda YDS eğitimi almış ve tüm sorumluluklarını yerine getirmiş öğrencilerimizin %80’i sınavda başarı elde etmiştir.


2016 En İyi Dil Okulu Ödülü - İstanbul
.16 EN İYİ
Dil Okulu Ödülü
İstanbul
2015 En İyi Dil Okulu Ödülü - New York
.15 EN İYİ
Dil Okulu Ödülü
New York
2014 Avrupa Kalite Ödülü - Bosna Hersek
.14 AVRUPA
Kalite Ödülü
Bosna Hersek
2014 En İyi Web Sitesi Ödülü - Las Vegas
.14 EN İYİ
Web Sitesi Ödülü
Las Vegas
2014 En İyi Dil Okulu Öödülü - İstanbul
.14 EN İYİ
Dil Okulu Ödülü
İstanbul
2013 En Kaliteli Dil Okulu Ödülü - New York2013 En Kaliteli Dil Okulu Ödülü - London
.13 EN KALİTELİ
Dil Okulu Ödülü
NY & LondonBlog Sayfamızı Ziyaret Ettiniz mi?


Online Ön Bilgi Formu

Kampanya & Fırsatlar Hakkında Sms, Telefon ve E-Mail Bilgisi Almak İstiyorum.